Zena Enerji Haberler

Zena Enerji ve Güneş Enerjisindeki önemli gelişme ve haberleri buradan takip edebilirsiniz!

Toyotetsu Otomotiv'e ait 2.26 MW'lık güneş enerjisi santralini anahtar teslim olarak tamamlamış bulunmaktayız.

Tamamlamış olduğumuz bu proje Toyota Türkiye ve TOSB OTOMOTİV TEDARİK SANAYİ İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'nin ilk GES projesi olma özelliğini taşımaktadır. Ülkemiz için büyük değer oluşturan TOYOTETSU Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş. projesinin başından sonuna kadar yer almak bizi ayrıca onurlandırmıştır.

Termal Drone Etkinlik

Termal Drone tarafından düzenlenen Workshop etkinliğine katıldık.

Etkinlikte şirketimizin vizyonundan ve özellikle Kara Yorga ekibimizin gerçekleştirdiği İHA ile yaptığımız termal test hizmetimizden bahsettik. Davetlerinden ötürü Termal Drone ekibine ve bizleri dinleyen başta Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu olmak üzere tüm değerli katılımcılara teşekkür ederiz.

Toyotetsu

Zena Enerji ile Toyota grubundan Toyotetsu ile 2,266 kw GES projesinde anahtar teslim EPC olarak anlaşmaya varılmıştır.

Firmanın Kocaeli Çayırova TOSB'da bulunan fabrikasının 23.000 m2'lik çatısına kurulum işlemimiz başlamıştır. Bu proje Mayıs ayı sonunda tamamlanacak olup, hem TOYOTA grubunun hemde TOSB içerisinde gerçekleşen ilk Güneş Enerjisi projesi olacaktır.

SOLAR ISTANBUL

Solar İstanbul Fuarına Katılım Gösterdik.

Zena Enerji olarak Güneş Enerjisinin önemli fuarlarından Solar İstanbul'da E-09 standında yer aldık.

Termal panel inceleme

Kütahya ve Burdur Toplam 16 MW GES Termal İncelemesi Tamamlandı.

Tekfen ve Zen Enerji ortaklığında kurulan Kütahya ve Burdur ilinde bulunan Toplam Gücü 16 MWp olan Güneş Enerji Santrallerinin yapay zeka ile termal incelenmesi tamamlanmıştır.

Termal panel inceleme

Akfen 10 MW MT GES Termal İncelemesi Tamamlandı.

Zena Enerji olarak, Konya Ereğlide bulunan Akfen Holdinge ait MT GES 10 MW Gücündeki güneş enerji santralinin İHA ve yapay zeka ile termal incelemesini gerçekleştirdik.

Teknopark İstanbul

Teknopark İstanbul Zena Enerji Röportajı

Zena Enerji Sayın Genel Müdürümüz, Yüksel Çağrı Gürses'in İstanbul Ticaret ile gerçekleştirdiği Teknopark İstanbul röpartajı. Devamını görmek için lütfen tıklayınız...

Güneş Enerjisi Sivas

Sivas Zara 648 kWp Güneş Enerji Santrali Anahtar Teslim Olarak Tarafımızca Yapılıp Devreye Alınmıştır.

Zena Enerji olarak, Sivas ilinde başladığımız Güneş Santrali kurulumu bitmiş olup sıfırdan anahtar teslimi gerçekleştirilmiştir. Güneş Enerjisi Santrali kurulumu hakkında bilgi edinmek için lütfen iletişime geçiniz...

Termal panel inceleme

Akıllı İHA’lar GES’lerin hizmetinde!

Actus Solar ve Zena Enerji "Yapay Zekayla Panel Verimi Maksimizasyonu" hizmeti vermeye başladı.

Ava asia

Zena Enerji ile Singapurun Köklü Teknoloji Firması Ava Asia ile Çözüm Ortaklığı Anlaşmasına Varıldı.

Zena Enerji olarak, güneş enerjisi santralleri veriminin tespiti ve verim artırma yöntemlerinin uygulanabilmesi amacıyla Singapur'un köklü ar-ge firması AVA Asia ile çözüm ortağı olduk. AVA Asia firmasının 4GW'lık referansıyla birlikte edinmiş olduğu büyük veri ve geliştirmiş olduğu yapay zeka sayesinde ülkemiz ve Avrupa'da bulunan güneş enerjisi santrallerinin verimini tespit edip verimini arttıracağız. Hız, güvenilirlik(doğruluk payı) ve maliyet açısından avantaj sağlayan bu çalışmalar ile birlikte özellikle ülkemizdeki santrallerimizin verimini maksimuma çıkaracağız. Firmamız ve AVA Asia açısından faydalı bir çözüm ortaklığı olmasını dileriz.

IRENEC

IRENEC 2021 11. Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı

Türkiye Yenilenebilir Enerji Birliği (EUROSOLAR Türkiye), birliğin vizyonu doğrultusunda %100 yenilenebilir enerjiye geçişin teknik, ekonomik ve siyasi boyutlarının ve sanayide, mimaride, ulaşımda ve eğitimde hayata geçme yollarının tartışılacağı uluslararası bir platform yaratmak için her yıl IRENEC Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı’nı düzenlemektedir.

Zena Enerji, IRENEC Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansında "Güneş Enerji Santrallerinde Verimlilik İşlemlerini" Sayın Genel Müdürümüz Yüksel Çağrı Gürses detaylı bir şekil anlatmıştır. İlgili Video izlemek için Lütfen Buraya tıklayınız...

İletişim

Bizimle iletişime geçmek için Kadıköy’de bulunan merkez ofisimize gelebilir veya telefon,e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Adres

Fenerbahçe Mahallesi Bağdat Caddesi No:200/6 Kadıköy/İstanbul Türkiye

Telefon Numarası

+90 (216) 606 44 58